KURS SKAŁKOWY

KURS SKAŁKOWY

Kurs skałkowy podstawowy przygotowuje do samodzielnego wspinania na wędkę i z dolną asekuracją po drogach wyposażonych w punkty asekuracyjne (obitych) w terenie naturalnym.
Daje również podstawy do korzystania z obiektów sztucznych.
więcej ...

INSTRUKTOR

 
 
 

instruktor wspinaczkiUrodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe w Krakowie. Instruktor wspinaczki, fotograf górski, pasjonat Tatr, miłośnik przyrody, członek Klubu Wysokogórskiego Kraków.

“Najlepszym wspinaczem jest ten, kto czerpie z tego najwięcej radości” – Alex Lowe

Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności, przenosząc w świat gdzie liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą, duszą i ciałem tylko w to, co przede mną, co powyżej mnie, w trudności drogi. Jestem zdania że wspinanie, przede wszystkim musi być przyjemne, dawać radość, satysfakcję… ale co najważniejsze, musi być bezpieczne.

Wspinam się na wszelkie możliwe sposoby, w skałach, w górach, w lodzie, w mikście, latem, zimą, na drogach sportowych, na własnej asekuracji… Jednakże najbardziej upodobałem sobie letnie wspinanie wielowyciągowe w górach. Wspinanie w połączeniu z poczuciem przestrzeni i niesamowitymi widokami sprawia mi najwięcej przyjemności, oraz jest dobrą okazją do wykonania fajnych zdjęć.

Jako instruktor chciałbym pokazać Ci wspinanie które daje ogromną radość i satysfakcję, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Chciałbym w Tobie zaszczepić pasję! ZAPRASZAMMichał Bilko – Instruktor Wspinaczki
LEGITYMACJA INSTRUKTORSKA NR. 22755/PAS/2017